About Us
Innovation
Stories
Soil Searching
Sustainability
Retül
Outride
My Location

Enter your ZIP code so we can provide the most accurate inventory and delivery information.

Use My Location

See Full Map
Set Your Preferred Retailer

Use My Location

See Full Map
My Retailer

None saved

Other Stores Near You

0 results found near you

HyprViz Deflect™ UV Cycling Cap

We deliver! Just say when and how.

Kolekce HyprViz je řešením pro 24hodinovou viditelnost. Kombinujeme hyperzelenou barvu (nejviditelnější barva světelného spektra) s odrazivostí, barvami a vzory aktivovanými pohybem, abychom výrazně zvýšili vaši viditelnost pro řidiče za všech podmínek.

Podívejte se nahoru. Pokud máte to štěstí, že jste venku, bude na vás jasně svítit slunce. Nyní se dotkněte temene hlavy. Ano, tato citlivá část vašeho těla je tím sluncem nahoře neustále obtěžována. Časem by to mohlo vést k určitým problémům, a proto jsme vyvinuli naši cyklistickou čepici Deflect™ UV. Nenahrazuje sice opalovací krém jako takový, ale pomůže v boji proti škodlivým účinkům ultrafialového záření.

Nyní je důležité poznamenat, že jsme tuto čepici nevyrobili z alobalu, což znamená, že se nejedná o všelék s hadím olejem. Podává však ochranu na úrovni UV 50+, což je více, než nabízejí vaše vlasy nebo helma. Přidejte k tomu zřejmou výhodu tkaniny VaporRize™ jemné jako hedvábí, která blokuje stékání potu do očí a navíc fakt, že tento lehký materiál skutečně pozoruhodně chladí, a máte před sebou chytré řešení pro letní ježdění. Zůstaňte chráněni, zůstaňte viděni.

Rider Reviews

  • 0
  • 0 Reviews